Polska Izba Inżynierów Budownictwa - wizytówka członka izby

Marcin Dobrowolski
SLK/IS/2228/22

Data ważności zaświadczenia: 2023-07-31

O mnie

Od chwili rozpoczęcia działalności w roku 2020 pracuję jako projektant instalacji sanitarnych HVAC i wod.-kan. w miejscowości Katowice. Jednak nim zdecydowałem się na rozpoczęcie działalności, przez 10 lat pełniłem funkcję asystenta projektanta w biurach projektowych. Tuż przed założeniem działalności gospodarczej byłem inżynierem budowy instalacji sanitarnych podczas budowy CU Office we Wrocławiu. Świadczę szeroki wachlarz usług projektowych, które zaspokajają najprzeróżniejsze potrzeby klientów. Niezależnie od tego czy do wykonania jest przyłącze wodociągowe czy duży projekt składający się z kilku instalacji sanitarnych.

Instalsan. Biuro projektowe instalacji sanitarnych. HVAC, wod.-kan. i gaz.

Doświadczenie

Jestem absolwentem Inżynierii Procesowej na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Posiadam 12 letnie doświadczenie w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, które zdobywałem jako asystent projektanta w biurach projektowych w Łodzi, Katowicach i Olkuszu. Jako inżynier budowy brałem czynny udział w budowie budynku biurowego we Wrocławiu co było okazją do pogłębienia wiedzy projektowej

W specjalności

  • Instalacyjnej sanitarnej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Instalacyjnej sanitarnej do projektowania bez ograniczeń

Dane adresowe

Korfantego 28/88
40-004 Katowice
Województwo Śląskie
Polska

Obszar działalności: kraj (działalność prowadzona jest na terenie całego kraju)

Dane kontaktowe

Znajomość języków

Media społecznościowe

Wyślij wiadomość

 
Uwaga. Polska Izba Inżynierów Budownictwa oświadcza, że informacje zamieszczone w wizytówce są redagowane i publikowane przez opisywanego w wizytówce członka samorządu zawodowego inżynierów budownictwa. Samorząd zawodowy inżynierów budownictwa udostępnia członkom dostęp do Portalu członków PIIB nie ingerując w treść zamieszczanych w wizytówce informacji oraz nie weryfikując ich prawdziwości. Odpowiedzialność za treść wpisów ponosi ich autor.