Polska Izba Inżynierów Budownictwa - wizytówka członka izby

Michał Mikołaj Niewiadomski KUP/BO/0148/19

Michał Mikołaj Niewiadomski
KUP/BO/0148/19

Data ważności zaświadczenia: 2024-12-31

O mnie

Michał Niewiadomski – magister inżynier budownictwa posiadający uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Swoje kwalifikacje potwierdza licznymi zakończonymi budowami, mnogością sporządzonych opinii, kosztorysów, pracą zawodową m. in. na stanowisku inżyniera budowy, kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego. Nieustający rozwój i zdobyte doświadczenie w różnych gałęziach budownictwa przerodziły się we własną działalność gospodarczą tworząc firmę – Monolit.

Na bieżąco analizuję sytuację na rynku nieruchomości i rynku budowlanym oferując Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, począwszy od przygotowania inwestycji, przez nadzór budowlany w szczególności – nadzór inwestorski dla klienta indywidualnego i sektora samorządowego. Kończąc na doradztwie, opiniach technicznych oraz sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Moja firma specjalizuje się również w budowie budynków “pod klucz” oraz w formule “zaprojektuj i wybuduj” .

Zapraszam do kontaktu:

Telefon: 506-342-451

e-mail: m.niewiadomski@monolitmn.pl

monolitmn.pl

Doświadczenie

Praca zawodowa m. in. na stanowisku inżyniera budowy, kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego przez ponad siedem lat.

Od 02.2023r. prowadzę własną działalność gospodarczą: Monolit Michał Niewiadomski

W specjalności

  • Konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

Dane adresowe

Nowe Osiedle 12
87-640 Czernikowo
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Polska

Obszar działalności: województwo (działalność prowadzona jest w podanym powyżej województwie)

Dane kontaktowe

Znajomość języków

  • polski
  • angielski
  • rosyjski

Media społecznościowe

Wyślij wiadomość

 
Uwaga. Polska Izba Inżynierów Budownictwa oświadcza, że informacje zamieszczone w wizytówce są redagowane i publikowane przez opisywanego w wizytówce członka samorządu zawodowego inżynierów budownictwa. Samorząd zawodowy inżynierów budownictwa udostępnia członkom dostęp do Portalu członków PIIB nie ingerując w treść zamieszczanych w wizytówce informacji oraz nie weryfikując ich prawdziwości. Odpowiedzialność za treść wpisów ponosi ich autor.